UNIVERZÁLNY PENETRAČNÝ PODKLAD 10L

Kód: UPP10
€32 €26,67 bez DPH
Skladom
OBSAH BALENIA - 10kg / 10l
VÝDATNOSŤ- 0,20 - 0,25 l / m2

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Univerzálna penetrácia - silikát (kremičitany) a akryl
  • Vysoká výdatnosť 0,20-0,25 l / m²
  • Dobré a intenzívne krytie
  • Zväčšuje priľnavosť
  • Použiteľná vonku i vo vnútri budov
  • Pre akrylovou, mozaikovou, silikónovú, kremičitú, silikónovo-kremičitú omietku
  • Jednoduchšie nanášanie omietky, malty, dobre vyhladzuje
  • Obmedzuje a vyrovnáva absorpciu a vlhkosť povrchu - tixotropná

 PRÍPRAVA H  PENETRÁCIE

 APLIKÁCIA

 Univerzálny penetračný podklad HORST HERMAMM je určený na prípravu vnútorných a vonkajších plôch a priestorov. Naneste základnej vrstvy vystužených izolačných systémov na substráty vyrobené z dosiek z sadrokartónu, betónu, pórobetónu, sadry, cemento - vápencových povrchov, tvárnic, tehál a iných keramických materiálov. Používa sa pred aplikáciou podláh, pokladanie keramických dlaždíc, tapetovaním, maľovaním a omietaním. Univerzálny penetračný podklad má vysokú schopnosť prenikať do podložia, čo vedie k zosilneniu substrátu, zvýšenie adhézie a zníženie absorpcie. Chráni povrch pred škodlivými účinkami vlhkosti, eliminuje možnosť znečistenia a znižuje účinok prepichnutiu farby substrátu cez konštrukciu. Univerzálna penetračná podklad je hmota pripravená ihneď na použitie. Má bielu farbu. Ďalšie farby sú k dispozícii na požiadanie odberateľa alebo je možné pridať tónovací farbu svojpomocne. Penetračný podklad odporúčame zafarbiť pod tmavšie odtiene dekoratívne omietky.

SPÔSOB POUŽITIA

Univerzálny penetračný podklad pred použitím nutné premiešať pre dosiahnutie konzistencie. Je zakázané kombinovať z inými prísadami, s inými materiálmi, riediť alebo zahusťovať. Podklad musí byť suchý, čistý a nemastný. V prípade voľnej sadry, farby, odstráňte ich. Univerzálny penetračný podklad naneste štetcom alebo valčekom ako tenkú, rovnomernú vrstvu. Počas aplikácie základného náteru, okolitá teplota by mala byť medzi + 5 ° C a + 25 ° C. Ďalšie práce možno vykonať po úplnom vyschnutí podkladu. Priemerná spotreba základového náteru je 0,25 l / m2.

ODPORÚČANIA A SKLADOVANIE

Pokyny obsahujú rozsah použitia výrobku, ale nemôžu nahradiť školenia a práce zhotoviteľa. Výrobok by mal byť skladovaný v hermeticky originálnom obale. Skladovacia teplota od + 5 ° C do + 25 ° C. Výrobok je balený v obaloch 5l, 10l. Záručná doba je 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale.

BÁZA: DISPERZNÉ POJIVO, POJIVA, PRÍSADY

HUSTOTA: cca 1,45 g/m3

TEPLOTA APLIKÁCIE: 5°C až 25°C

DOBA SCHNUTIA: cca 3 hod.

SPOTREBA: 0,25l/m2 NA VYROVNÁVACEJ VRSTVE

OBSAH PEVNÝCH LÁTOK: cca 60%

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA: PN-C-81906:2003

 

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Dodatočné parametre

Kategória: PENETRÁCIA
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 10 kg