VYUŽITIE MOZAIKOVEJ OMIETKY

DEKORATÍVNA / MOZAIKOVÁ OMIETKA HH - MARMOLIT

Omietka HH je novodobá dekoratívna omietka na báze vodou rozpustné aklrylové živice a vysoko kvalitných farebných kremičitých kamienkov. Vďaka jednofarebné alebo viacfarebné kombináciu, môžete dosiahnuť vysoko kvalitného dizajnu / projektu, ako v interiérovom, tak exteriérová stavebníctva.

VYUŽITIE OMIETKY HH

Je vhodná ako ochrana pre rôzne typy povrchov: betón, klasické omietky, vápencové-cementové omietky, sadrokartónové dosky, vrstvy zatepľovacích systémov atď.

Mozaiková omietka (marmolit) "HH" + cenník »

Diky obsahu kremičitých kamienkov je zároveň veľmi odolná a vhodná predovšetkým tam, kde hrozí mechanické poškodenie alebo kde je nutná väčšia odolnosť materiálu voči klimatickým podmienkam: vonkajšie múry budov, sokle budov, balkóny, oplotenie, verejné priestranstvá, komerčné priestory, chodby, schodiská, kancelárie atď. Obsahuje fungicídy obmedzujúce rast húb, plesní a rias na povrchu, čím zamedzí častému čisteniu. Je dobre odolná proti poveternostným vplyvom a vďaka svojej tvrdosti a farebnosti, zaručuje neustále perfektný vzhľad povrchu.

Moderná fasáda postavená podľa stavebných noriem nie je len vizuálny ornament každej budovy. Dáva a zdôrazňuje jedinečnosť tela a kombinuje sa s dekoratívnymi technikami, priťahuje pozornosť a záujem. Nová ponuka produktov HORST HERMANN v oblasti dekoratívnych omietok vám umožní dosiahnuť jedinečných efektov, ktoré nielen prilákajú investora, ale aj návrhára a architekta.

 

 RADY A NÁVODY

 VLASTNOSTI OMIETKY HORST

APLIKÁCIA H

PRÍPRAVA H  PENETRÁCIE

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie