APLIKÁCIA MOZAIKOVEJ OMIETKY

PRÍPRAVA

Pred aplikáciou dekoratívne mozaikové omietky (tzv. Marmolit) musí byť dobre pripravené podložie, a to rovné, tvrdé, očistené z dymu, vápna, oleja, špiny, voskov, kriedové farby, vápenné farby, emulzií. V prípade čerstvých cemento-vápennvých omietok musí byť omietka úplne suchá. Štrukturálne efekt sa dosiahne aplikáciou omietky na rovný povrch. Podložie natrite univerzálnym penetračným podkladom.

APLIKÁCIA H OMIETKY

APLIKÁCIA

Dekoratívne mozaikovú omietku (tzv. Marmolit) pred použitím je nutné dôkladne premiešať ručne alebo nízko obrátkovým miešadlom (cca 400 otáč. / Min.) S cieľom zístak jednoliatu konzistenciu. Neriediť pred použitím. Na pripravené podložie sa nanesie tenká vrstva omietky (marmolit), ktorú rozotrite v rovnakom smere nerezovým hladidlom.

Mozaiková omietka (marmolit) "HH" + cenník »

Neaplikujte omietku (marmolit) na namrznuté podloží, vlhké, nahriate slnkom a v prípade hmly alebo dažďa. Čas vysychanie omietky (tzv. Marmolit) je závislý od podložia, počasie, teploty, vlhkosti vzduchu a trvá do 48 hodín. V prípade väčšej vlhkosti vzduchu a nízke teploty (okolo 5ºC) sa čas schnutia omietky môže predĺžiť. Odporúčaná teplota pre nanášanie omietky (tzv. Marmolit) je + 5ºC- + 25ºC.

UPOZORNENIE

Príliš dlhé premiešavanie alebo rozmiešanie obrátkovým miešadlom veľkými otáčkami neodporúčame, môže spôsobiť odfarbenie agregátu / kameňov / alebo speneniu živice. Prácu vykonávajte v súlade s Predpisy o bezpečnosti práce a ochrane zdravia. V prípade kontaktu so zrakom, okamžite prepláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. Výrobok nutné uskladňovať mimo dosahu detí.

 

RADY A NÁVODY

VYUŽITIE M OMIETKY

VLASTNOSTI OMIETKY HORST

PRÍPRAVA H  PENETRÁCIE

 

HHomitka.cz HHomietka.sk