FASÁDNA OMIETKA 25 kg - TITAN GREY

Kód: HHF4
€105 €87,50 bez DPH
Skladom
OBSAH BALENIA - 25kg
VÝDATNOSŤ BALENIE - 6 m2  
FAREBNOSŤ:
PLATINOVÁ ŠEDÁ - RAL 7036

Detailné informácie

Podrobný popis

Fasádna omietka Titan Grey má veľmi špecifickú farbu, jedná sa o šedo-biely podklad, do ktorého sú zasadené čierne a bezbarvné kamienky. Tento druh fasádnych omietok si vyberajú iba niektorí, štýl totiž nezodpovedá vkusu každého z nás, na druhú stranu máte istotu, že budete mať kvalitný a originálny produkt, ktorý vám zaistí odlišnosť. S týmto druhom fasádne omietky sa môžete stretnúť prevažne vo vnútorných priestoroch domácnosti, nie je to však pravidlom.

Prednosti fasádne omietky Titan Grey

  • Ceny - ceny fasádnych omietok HH sú ľahko prístupné pre širokú verejnosť.
  • Dostupnosť - dostupnosť danej fasádne omietky je vždy stopercentná, nemusíte sa tak báť, že si vyberiete zo vzorkovníka produkt, ktorý momentálne nie je k dispozícii.
  • Kvalita - jedná sa o kvalitné produkty, ktoré sú na vrchole rebríčka českého trhu.
  • Stabilita a odolnosť - fasádne omietky sú vytvorené tak, aby si ich farba udržala stálosť. S tým súvisí aj odolnosť proti poveternostným vplyvom, ale aj proti mechanickému poškodeniu. Fasádna omietka slúži nielen ako dekorácia, ale aj spevnenie a ochranu múrov.

FASAÁDNEJ OMIETKY

Ako nanášať fasádnu omietku

Fasádna omietka sa vždy nanáša na vopred upravený povrch, ktorý musí byť nielen presne zarovnaný, ale tiež dobre suchý, aby múr nezačala chytať pleseň. Ak ste laik a budete túto prácu robiť prvýkrát, budete mať určite väčšiu spotrebu ako profesionál, počítajte s tým, až budete nakupovať materiál. Fasádna omietka sa predáva v zmesi, ktorá je určená na okamžité používanie, aj napriek tomu je dôležité, aby ste ju pred každým použitím riadne premiešali. Správna aplikácia fasádne omietky je dôležitá, v takom prípade potom nemusíte venovať veľkú pozornosť pravidelnej starostlivosti.

Spotreba fasádnej omietky

Priemerná spotreba je cca 4 kg na m2 v 1mm vrstve. Jedno vedierko možno použiť na cca 6 metrov štvorcových plochy. Spotreba závisí na pripravenom povrchu a výsledné vrstve.

Ako pripraviť a použiť fasádnu omietku? Práca s našou omietkou je naozaj jednoduchá a zvládne ju takmer každý.

Manuálna aplikácia fasádne omietky:

Povrch by mal byť vopred pripravený, suchý a očistený od všetkých nečistôt. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omietku dôkladne premiešajte ručným náradím alebo použite miešadlo do vŕtačky. V prípade ručného nanášania využite oceľového hladidla a klasickým spôsobom omietku natiahnite. Nanášajte omietku tak, aby rovnomerne pokryla pripravený povrch. Pre ešte lepší efekt možno kombinovať viac farieb tohto druhu omietky a docieliť tak štruktúrovaných obrazcov a zaujímavých vzorov. Pre celistvý a prírodný vzhľad dokončite v jednom kroku celú časť plochy. Pri prerušení práce použite lepiacu pásku a oddeľte tak staršia časť od novej. Pri pokračovaní nanášaní odlepte lepiacu pásku a pokračujte v aplikácii novej časti.

Omietku nanášajte pri teplote od +10 ° C do +25 ° C pri vlhkosti max 80%. Spotrebujte do 12 mesiacov od nadobudnutia. Nenanášajte pod priamym slnečným svetlom a na vlhký podklad. Pri kontakte s pokožkou umyte zasiahnuté miesto vodou a mydlom. Pri vniknutí do očí dôkladne vyplachujte aspoň štvrť hodiny. Pri vdýchnutí zapite vodou a vyhľadajte lekára.

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Dodatočné parametre

Kategória: DIZAJNOVÁ FASÁDNA OMIETKA
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 25 kg