FASÁDNA OMIETKA 25 kg - LUXURY WHITE

Kód: HHF2
€105 €87,50 bez DPH
Skladom
OBSAH BALENIA - 25kg
VÝDATNOSŤ BALENIE - 6 m2
FAREBNOSŤ:
SIGNÁLNE BIELA - RAL 9003

Detailné informácie

Podrobný popis

Signálna biela farba je všeobecne známa ako neutrálny farebný odtieň, ktorý je vhodný pre každého človeka bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Do dekoratívnych omietok je zasadená aj čierna a šedá farba, ktorá je doplnená o bezbarvné kamienky a piesky, ktoré sú navzájom prepojené živicou.

Prednosti fasádnych omietok

  • Jednoduchá údržba - ľahké opláchnutie vodou
  • Kvalita - najvyššia prestíž na trhu medzi českými podnikateľmi
  • Cena - nízka cenová hladina, ktorá udáva ľahkú dostupnosť pre verejnosť
  • Jednoduchá aplikácia - nanášanie je veľmi jednoduché
  • Stálosť farieb - žiadna strata sýtosti jednotlivých farieb kvôli nepriaznivému počasiu
  • Odolnosť proti vplyvom počasia - nedochádza k poškodeniu kvôli silnému dažďu alebo záplavám
  • Prírodné využitie kamienkov - všetky kamienky, ktoré sú do fasádnych omietok vkladané, sú prírodného pôvodu, jedná sa buď o drvený mramor, kremeň alebo farebné piesky
  • Druhy povrchov - fasádne omietku môžete nanášať na niekoľko rôznych povrchov, či už sa jedná o vápencové, tehlové, betónové a pod.

FASAÁDNEJ OMIETKY

 

Aplikácia fasádnych omietok

Do balenia sú kamienky zmiešané tak, aby všetko bolo podľa vášho očakávania, s tým súvisí stálosť presného vzoru, ktorý vám spoločnosti ponúka. Pokiaľ chcete fasádne omietku aplikovať, môžete si najať profesionála, čo vám zaistí nielen menšiu spotrebu omietky, ale tiež vám to ušetrí čas, cenovo vás to bude však viac. Na druhú stranu nanášať fasádne omietku nie je nijako zložité ani pre laika, v takom prípade vám bude stačiť riadne premiešanie fasádne omietky a nerezové hladidlo, ktorým všetko upravíte. Každej aplikácii fasádne omietky predchádza niekoľko krokov, ktoré musíte urobiť, aby vám vôbec fasádna omietka držala. Pri nesprávnom aplikovaní omietky môže dôjsť k poškodeniu jej odolnosti, sýtosti farby, ale aj kvality, ktorá môže byť zlým zaobchádzaním poškodená, je teda nevyhnutné venovať sa návodu dostatok svojho času.

Spotreba fasádnej omietky

Priemerná spotreba je cca 4 kg na m2 v 1mm vrstve. Jedno vedierko možno použiť na cca 6 metrov štvorcových plochy. Spotreba závisí na pripravenom povrchu a výsledné vrstve.

Ako pripraviť a použiť fasádnu omietku? Práca s našou omietkou je naozaj jednoduchá a zvládne ju takmer každý.

Manuálna aplikácia fasádne omietky:

Povrch by mal byť vopred pripravený, suchý a očistený od všetkých nečistôt. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omietku dôkladne premiešajte ručným náradím alebo použite miešadlo do vŕtačky. V prípade ručného nanášania využite oceľového hladidla a klasickým spôsobom omietku natiahnite. Nanášajte omietku tak, aby rovnomerne pokryla pripravený povrch. Pre ešte lepší efekt možno kombinovať viac farieb tohto druhu omietky a docieliť tak štruktúrovaných obrazcov a zaujímavých vzorov. Pre celistvý a prírodný vzhľad dokončite v jednom kroku celú časť plochy. Pri prerušení práce použite lepiacu pásku a oddeľte tak staršia časť od novej. Pri pokračovaní nanášaní odlepte lepiacu pásku a pokračujte v aplikácii novej časti.

Omietku nanášajte pri teplote od +10 ° C do +25 ° C pri vlhkosti max 80%. Spotrebujte do 12 mesiacov od nadobudnutia. Nenanášajte pod priamym slnečným svetlom a na vlhký podklad. Pri kontakte s pokožkou umyte zasiahnuté miesto vodou a mydlom. Pri vniknutí do očí dôkladne vyplachujte aspoň štvrť hodiny. Pri vdýchnutí zapite vodou a vyhľadajte lekára.

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Dodatočné parametre

Kategória: DIZAJNOVÁ FASÁDNA OMIETKA
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 25 kg