FASÁDNA OMIETKA 25 kg - CANADIAN BLACK

Kód: HHF1
€105 €87,50 bez DPH
Skladom
OBSAH BALENIA - 25kg
VÝDATNOSŤ BALENIE - 6 m2
FAREBNOSŤ:
ČIERNA - RAL 9005

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak dávate prednosť okázalosti a modernému štýlu, vybrať si môžete jednu z aktuálne ponúkaných fasádnych dekoračných omietok. Dostupnosť týchto omietok je v čiernej farbe, priestor je vyplnený bezfarebnými kamienkami a piesky. Fasádne omietku Canadian Black môžete využiť do rôznych priestorov, farba je pomerne neutrálna, nejedná sa o žiadnu krikľavú farbu. Táto fasádna omietka je určená na okamžitú aplikáciu. Celá zmes je pripravená tak, aby udržala stálosť farby a vyzerala presne tak, ako je uvedené vo vzorkovníka, z ktorého vyberáte.

Prednosti fasádnych omietok

  • Spoľahnúť sa môžete na stálosť farby
  • Cena a kvalita
  • Podnebie - odolajú akémukoľvek počasie
  • Jednoduché nanášanie - omietka sa ľahko aplikuje do vnútorných aj vonkajších priestorov
  • Jednoduchá údržba - fasádna omietka je veľmi kvalitná, preto je vhodná pre každého, kto nemá dostatok časových možností, aby fasádu pravidelne udržoval.
  • Ak je to nevyhnutne potrebné, dá sa fasádna omietka ľahko umyť
  • Jednoduché dodania - všetko je skladom a rýchlo pripravené na doručenie

FASAÁDNEJ OMIETKY

Ako fasádnu omietku aplikovať

Ako už bolo povedané, zmes je presne pripravená k okamžitému užívaniu, aj napriek tomu je dôležité pred aplikáciou zmes dôkladne rozmiešať, či už ručne alebo pomocou vŕtačky. Nanášať omietku zvládne úplne každý, kto je aspoň trošku zručný. Pred aplikáciou je dôležité, aby ste si povrch vysušili a uhladili.

Fasádne omietky Canadian Black sú k dostaniu po 25 kg vreciach, jedno balenie zodpovedá približne 6 - 8 metrom štvorcovým, dobre si tak propočítejte, koľko budete potrebovať, vždy je lepšie si nakúpiť o vrece viac, než mať pri práci nedostatok. Nenakupujte však s dostatočným predstihom, pretože trvanlivosť od dátumu výroby je maximálne 12 mesiacov, lepšie je mať fasádnU omietku "čerstvú". Skladovanie je nutné v priestoroch, kde je dostatočné sucho a minimálne nízke teploty.

Spotreba fasádnej omietky

Priemerná spotreba je cca 4 kg na m2 v 1mm vrstve. Jedno vedierko možno použiť na cca 6 metrov štvorcových plochy. Spotreba závisí na pripravenom povrchu a výsledné vrstve.

Ako pripraviť a použiť fasádnu omietku? Práca s našou omietkou je naozaj jednoduchá a zvládne ju takmer každý.

Manuálna aplikácia fasádne omietky:

Povrch by mal byť vopred pripravený, suchý a očistený od všetkých nečistôt. Nerovnosti zahlaďte maltou. Omietku dôkladne premiešajte ručným náradím alebo použite miešadlo do vŕtačky. V prípade ručného nanášania využite oceľového hladidla a klasickým spôsobom omietku natiahnite. Nanášajte omietku tak, aby rovnomerne pokryla pripravený povrch. Pre ešte lepší efekt možno kombinovať viac farieb tohto druhu omietky a docieliť tak štruktúrovaných obrazcov a zaujímavých vzorov. Pre celistvý a prírodný vzhľad dokončite v jednom kroku celú časť plochy. Pri prerušení práce použite lepiacu pásku a oddeľte tak staršia časť od novej. Pri pokračovaní nanášaní odlepte lepiacu pásku a pokračujte v aplikácii novej časti.

Omietku nanášajte pri teplote od +10 ° C do +25 ° C pri vlhkosti max 80%. Spotrebujte do 12 mesiacov od nadobudnutia. Nenanášajte pod priamym slnečným svetlom a na vlhký podklad. Pri kontakte s pokožkou umyte zasiahnuté miesto vodou a mydlom. Pri vniknutí do očí dôkladne vyplachujte aspoň štvrť hodiny. Pri vdýchnutí zapite vodou a vyhľadajte lekára.

 

HHomitka.cz HHomietka.sk

Dodatočné parametre

Kategória: DIZAJNOVÁ FASÁDNA OMIETKA
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 25 kg