DIZAJNOVÁ FASÁDNA OMIETKA

Fasádne omietky HH

Fasádna omietka je najčastejšie používaná povrchová úprava a zároveň ochrana domu alebo iných komerčných priestorov. Povrch nehnuteľnosti tak bude vyzerať elegantne, naviac tiež máte aj dispozícii niekoľko farieb. Vybrať si tak môžete úplne moderný štýl, ktorý však v súčasnej dobe môžete vidieť na každom druhom dome, alebo bude originál a vyberiete si špeciálnu farebnú sýtosť, ktorá oslní už na prvý pohľad.

Aké sú výhody fasádne omietky HH?

Fasádna omietka HH (Horst Hermann) má niekoľko predností, vďaka čomu patrí medzi najobľúbenejšie na trhu.

  • Priaznivá cena - medzi najväčšie prednosti patrí určite cena. V dnešnej dobe sa na obstarávacej ceny veľa pozerá, obzvlášť pri stavaní domu, ktorý vás vyjde na milióny.
  • Kvalita - ak si vyberáte fasádnu omietku, iste si prajete kvalitnú, aby vám neopadávala, a nemuseli by ste stále dávať novú vrstvu, čo zaberie nielen čas a vyprázdni peňaženku, ale tiež budete určite rozčúlenie, že všetko nejde podľa vašich plánov. S fasádne omietkou HH sa vám toto nestane.
  • Dostupnosť - produkty, ktoré sa vám páči, máte ihneď k dispozícii, nemusíte sa tak báť, že niektoré farby nebudú skladom. Postačí vám z pohodlia domova vybrať fasádne omietku, ktorú si prajete a objednať. Je to dokonca tak jednoduché, že vám firma fasádne omietku HH doručí až domov. Doprava netrvá dlho, lebo nakupujete od českého dodávateľa, ktorý má dlhoročné skúsenosti v odbore, a tým aj pozitívne ohlasy.
  • Využitie - všetky dekoratívne fasádne omietky sú k dispozícii pre široké využitie, nielen že ich môžete naniesť na vonkajšie priestory, vhodné sú aj do vnútorných priestorov ako sú napríklad schody, múry.
  • Okamžitá práca - medzi ďalšie najväčšie prednosť fasádnych omietok HH patrí okamžité užívanie. Fasádne omietku si kúpite, priveziete domov a môžete ju okamžite použiť, žiadne zbytočné preťahovanie.
  • Starostlivosť o fasádne omietku - starostlivosť úzko súvisí s dobrou kvalitou, zatiaľ čo niektoré fasádne omietky zle znáša vlhkosť. Fasádne omietky HH zvládajú všetky počasie, neublíži im ani vysoké teploty, ale ani záplavy, vďaka ktorým sa často múry nasiaknu vodou a vznikajú plesne. Dôležité je, aby ste pri aplikácii presne dodržiavali všetky kroky, ktoré sú uvedené na návode, ak nebude postup presne dodržaný, môže sa stať, že fasádna omietka nebude stopercentne fungovať, za čo už spoločnosť nenesie zodpovednosť.

Ako vybrať fasádne omietku

Ak si chcete vybrať tú správnu fasádne omietku, musíte sa zamerať na materiál, z ktorého sú vyrábané. Na výber máte buď:

  • Minerálne fasádne omietky - sú v podobe suchého cementu
  • Akrylové fasádne omietky - tie sú k dostaniu v kvapalnom stave
  • Silikónové fasádne omietky - tie sú k dostaniu ako zmes, ktorá je už pripravená na okamžité použitie
  • Polymérne fasádne omietky - ktoré sú skoro totožné k akrylovým omietkam

 

REALIZÁCIA:

 

Články a informácie o fasádnej omietke:

 

Fasádna omietka na murivo

Fasádna omietka svojpomocne

Tenkovrstvová fasádna omietka

Fasádna omietka vzorkovník

Fasádna omietka na porotherm

Prefarbená fasádna omietka

Fasádna omietka postup

Striekaná fasádna omietka

Silikónová fasádna omietka

Fasádna omietka cena za m2

 

Fasádna omietka hrúbka

Aká je najlepšia fasádna omietka

Fasádna omietka bez zateplenia

Fasádna soklová omietka

Akrylátová fasádna omietka

Aká je najlepšia fasádna omietka

Fasádna omietka na polystyrén

Fasádna jadrová omietka

Štuková omietka fasádná

Fasádna omietka skladba

 

HHomitka.cz HHomietka.sk