Ako správne používať benátsky štuk v kúpeľni

Benátsky štuk je špecifický druh omietky, ktorý aplikuje na stenu alebo strop, ľudia si ho často vyberajú do rôznych miest svojho domova, niekedy aj do všetkých. Jeho aplikácia je veľmi priaznivá, čo znamená aspoň dve vyvážiť skutočnosť, že si jeden z nás musí na prácu najmodernejšie profesionálne remeselník, Jedna a ďalšie bude pracovať niekoľko dní, aby benátska štuka naniesol presne tak, ako sa má v niekoľkých vrstvách. Benátsky štuk je veľmi častým materiálom práve do kúpeľne, vidím ho môžete v hoteloch, saunách alebo domovoch. Do zloženia zmesi sa pridáva mramor, ktorá miestnosť oslní, vy sa tak budete cítiť v úplnom luxuse zakaždým, keď do miestnosti vkročíte. Alternatívu benátskeho štuku v kúpeľni využívajú hlavne ľudia, ktorí nemajú príliš veľa fanúšikov obkladov na stene.

st4

Špecifikácia aplikácie do kúpeľne Benátsky štuk je vo vode všeobecne úzko spätý, je však potrebné dodržiavať niekoľko zásad. Pokiaľ ho budete chcieť aplikovať do kúpeľne na miesta, kde sa bude k minimálnemu kontaktu s vodou, ale vznikne tu povrchová vlhkosť z nedostatku vetrania (okolo zrkadiel, skriniek a pod.), 

Betónová stierka (benátsky štuka) "HH" + cenník »

Ak máte niečo v pláne aplikovať benátska štuka okolo vane, umývadla alebo priamo do sprchovacieho kúta, používať dbať na špeciálnu ochrannú štruktúru, každý celý povrch benátskeho štuku prekryť zmes laku alebo vosku, čo je cieľom tohto cieľa priamo nariadené. Priestor sa tak stane vodouodolný a vy sa snažia báť vznikajúce plesní, tak sa odporúča v kúpeľniach dostatočne vetrať, aby všetky prebytočná vlhkosť z miestnosti odchádzala. Benátsky štuk môžete použiť nielen na postranné steny, ale aj na strop, použiť môžete aj možnosť vymaľovať stropu, ktorým benátsky štuka je k dostaniu v mnohých farebných kombináciách, ktoré vám zaistí kompletnú zladenie miestnosti aj s nábytkom.

 

Články a informácie o benátskom štuku:

Aká je životnosť benátskeho štuku?

Ako zaobchádzať s benátskym štukou v kuchyni

7 krokov, ako aplikovať benátsky štuk svojpomocne

Ako správne používať benátsky štuk v kúpeľni

5 hlavných dôvodov, prečo použiť benátsky štuk

 

Prečo je betónová stierka menej vhodná ako benátska štuka

Aké sú prednosti textúry benátskeho štuku

Ako správne využiť marocký štuk

Ako najlepšie naniesť benátsky štuk na strop

3 základné kroky, ako pripraviť správny podklad pod benátský štuk

 

HHomitka.cz HHomietka.sk