Ako zaobchádzať s benátskym štukom v kuchyni

Kuchyňa je miestnosť, ktorú chce mať každá žena dokonalú, okrem dostatočného priestoru je nutná tiež ľahká údržba a vzhľad, aby sa tam všetci cítili dobre. Kuchynská linka sa nikdy neumiestňuje do priestoru miestnosti, potrebujete neustály prístup k elektrickým zásuvkám, aby ste mohli variť, čo vedie k otázke, ako vyriešiť voľný priestor, ktorý vzniká za pracovnou doskou medzi vrchnou a spodnou policou. Tento priestor sa najčastejšie vypĺňa rovnakým materiálom, ktorý je využitý na výrobu kuchynskej linky.

Betónová stierka (benátsky štuka) "HH" + cenník »

Na druhú stranu najhoršiu alternatívou býva čistá múr, ktorá je v najhoršom prípade natretá bielou farbou. Ak chcete svoju kuchyňu obohatiť o eleganciu a cítiť sa exoticky, využite benátsky štuk, ktorý vašu kuchyňu dodá šmrnc.

 st3

Čistá kuchyňa = dokonalá kuchyňa

Benátsky štuk je do kuchyne ideálnou alternatívou, ktorej najväčšou prednosťou je ľahká údržba, po varení vám bude stačiť len vlhká hubka, ktorú ľahko zotrite všetky nečistoty, ktoré sa počas varenia nahromadili. Nemusíte sa báť ani v priestore drezu, ak je benátska štuka vybavený ochrannou vrstvou vosku alebo laku, je materiál úplne vodeodolný. Kuchyňa bývajú často do svetlejších farieb, aj řpesto ide benátska štuka s trendmi, vybrať si môžete z dlhej škály farieb, ktoré sa priamo a ľahko prispôsobí štýlu vašej kuchyne. Ak ste v kuchyni ako slon v porceláne, dbajte benátskemu štuku na zvýšenú pozornosť, jedná sa o pomerne krehký materiál. Ako vyrazíte na nákupy, dostatočne dobre si zmerajte priestor, kam by ste benátska štuka chceli aplikovať, je dôležité, aby ste mali dostatok materiálu, lebo sa nanáša po vrstvách, pričom každá vrstva vyžaduje dostatok precíznosti a zručnosti, ak vám tieto schopnosti chýba, radšej sa dohodnite s profesionálom.

 

Články a informácie o benátskom štuku:

Aká je životnosť benátskeho štuku?

Ako zaobchádzať s benátskym štukou v kuchyni

7 krokov, ako aplikovať benátsky štuk svojpomocne

Ako správne používať benátsky štuk v kúpeľni

5 hlavných dôvodov, prečo použiť benátsky štuk

 

Prečo je betónová stierka menej vhodná ako benátska štuka

Aké sú prednosti textúry benátskeho štuku

Ako správne využiť marocký štuk

Ako najlepšie naniesť benátsky štuk na strop

3 základné kroky, ako pripraviť správny podklad pod benátský štuk

 

HHomitka.cz HHomietka.sk