Aké sú prednosti textúry benátskeho štuku

Pri príchode do vnútorných priestorov domácnosti ako prvý každý vidí vnútorný interiér, či už sa zameriate na nábytok, podlahy alebo steny. V každej domácnosti sú veci, ktoré na svoje okolie pôsobí istý dojem, preto si ho majitelia vybrali alebo ich priamo vystihuje. Bohatí ľudia sa snažia mať okolo seba veci, ktoré sú drahé, aby ich bohatstvo vyžarovali na prvý pohľad. Ak chcete mať luxusné domácnosť, môžete si na steny alebo strop aplikovať benátsky štuka. Jedná sa o materiál, ktorý je k dostaniu pre širokú populáciu.

st5

Benátsky štuk je zmes, v ktorej je drvený mramor, pôsobia tak luxusne nielen na povrch, ale aj na pohmat. Vzhľadom k súčasnému rozšíreniu býva benátska štuka k dostaniu nielen v obchodoch pre domácich majstrov, ale aj v záhradkárstve. Ceny sú priaznivé pre každého, jednotlivé ceny sa odlišujú od predávajúceho, farieb odtieňov, ale aj množstvo, ktoré potrebujete.

Betónová stierka (benátsky štuka) "HH" + cenník »

Benátsky štuk má na trhu viac ako 150 farebných odtieňov, vyberiete si tak každý, kto potrebuje zladiť svoje vnútorné interiéry. Často sa benátsky štuka dáva nielen na steny, ale aj na strop, medzi veľkú prednosť patrí čistota, štuka nezadržuje prach, pri nečistotách stačí použiť vlhčený handričku a utrieť. Nemusíte tiež každý rok maľovať všetky steny, ktoré sú na prvý pohľad vyblednú a nepôsobí dobrým dojmom. Benátsky štuk je tiež vhodný do vlhkých priestorov, medzi ktoré patrí napr. Kúpeľňa, sauna alebo bazény, ak je benátska štuka ošetrený voskom alebo lakom, potom je materiál vodeodolný a nebudú sa vám tvoriť plesne. Výhodou je tiež ekológia, benátska štuka nie je plný chemikálií, nedýchate tak prebytočné množstvo škodlivín, aj keď sa jedná o malé množstvo, čo si väčšina z nás ani neuvedomuje.

Články a informácie o benátskom štuku:

Aká je životnosť benátskeho štuku?

Ako zaobchádzať s benátskym štukou v kuchyni

7 krokov, ako aplikovať benátsky štuk svojpomocne

Ako správne používať benátsky štuk v kúpeľni

5 hlavných dôvodov, prečo použiť benátsky štuk

 

Prečo je betónová stierka menej vhodná ako benátska štuka

Aké sú prednosti textúry benátskeho štuku

Ako správne využiť marocký štuk

Ako najlepšie naniesť benátsky štuk na strop

3 základné kroky, ako pripraviť správny podklad pod benátský štuk

 

HHomitka.cz HHomietka.sk